Catamaran

Catamaran ONK
1 NED 77 Hans van Dam (M) Marius van Dam 2:38:15
2 NED 222 Wik Becker (M) Rob Becker 2:39:44
3 NED 115 Kathelijn de Bruijne (W) Sander de Boer 2:43:39
 
Rode lantaarn (gevaren tijd)
– NED 1884 Rolf VAN STEE Nathalie van Stee 5:45:58
 
Line of honour (gevaren tijd)
1 NED 93 Albert Steenman (M) Mitchel Steenman 2:25:15
2 SUI 204 Yvan Bourgnon (M) Yohan Debauque 2:30:56
3 162 Eric de Haas (M) Niels de Haas 2:31:56
 
Nacra Infusion
1 1076 Jerphaas Verbrugh (M) Marc Onland 2:56:15
2 NED 1929 Randolf Kobus (M) Rinze Vallinga 3:02:23
3 NED 926 Kees Asselt, van (M) Koert Ackerman 3:02:52
 
F16
1 NED 153 Robin Mineur (M) Sander Mineur 2:50:48
2 23 David Van Nispen (M) Joan Nieuwenhuize 2:58:01
3 NED 83 Hugo Boot (M) Manon Hartel 3:06:24
 
Hobie 14
1 63464 T horin Zeilmaker (M) 2:50:27
2 NED 63372 Arend te Velde (M) 3:09:16
3 NED 63216 Gerard Jacobs (M) 3:12:22
 
Hobie 16
1 GER 117709 Maurice Schwarz (M) Roman Kühler 2:54:01
2 NED 117210 Onno Schuitema (M) Linda boer 2:58:40
3 NED 113930 Gert Roukema (M) Michelle van Dorst 3:00:06
 
Hobie Tiger
1 2403 Gerard Loos (M) Pieter van Ruitenburg 3:00:00
2 NED 1536 Rimmert Berlijn (M) Jan Maarten Boissevain 3:11:13
3 NED 2659 Floris Dreyer (M) Merijn Olsthoorn 3:18:18
 
Dart 18
1 6121 Paul Scholten (M) Kees Scholten 2:58:53
2 NED 7742 Walter Minderman (M) Gardi Minderman 3:01:00
3 NED 1112 Ruud Goudriaan (M) Valerie Goudriaan 3:01:46
 
Catamaran snelste single-handed
1 63464 Thorin Zeilmaker (M) 2:50:27
2 NED 63372 Arend te Velde (M) 3:09:16
3 84 Martin MAAT 3:10:19
 
Catamaran snelste dames team
1 NED 2012 Jasmijn Loggers (W) Isabeau Van Dam 3:15:17
2 101516 Fay Van Houwelingen (W) Sophie Gatsonides 3:28:42
3 NED 63460 Anna Smit (W) 3:30:51
 
Catamaran snelste U21 (under 21 jaar)
1 NED 286 Maxim Stanislav van Goor (M) Brechje den Bouw 3:25:52
2 101516 Fay Van Houwelingen (W) Sophie Gatsonides 3:28:42
3 106052 Wessel Kamp (M) 3:40:08

 

Windsurf

NK

1 NED 36 MAX CASTELEIN

2 NED 465 HUIG JAN TAK

3 DOM 3   SAMUEL PEREZ HULTS

Dames

1 NED 3   LILIAN DE GEUS

2 PER 7   MARIA BELEN BAZO

3 NED 119 FIANNE VAN DEN BRULE

U21

1 NED 36 MAX CASTELEIN

2 NED 352 HIDDE VAN DER MEER

3 NED 25 FREERK BLOM


Wingfoil

ONK

1 CHUCHO NONNOT (U21)

2 DORIAN VAN RIJSSELBE

3 MARTIJN VAN DETH

Dames

1 INGRID BAKKER

 

Alle resultaten

ROT 2023 uitslag – Catamaran Final 11-6-2023 1645.pdf

ROT 2023 uitslag – Windsurf Final 11-6-2023 1200.pdf

ROT 2023 uitslag – Wingfoil Final 11-6-2023 1200.pdf